خرید دوربین مدار بسته  یا دزد گیر اماکن؟

تصمیم داریم در این  مطلب یک بار برای همیشه به این سوال پاسخ بدیم که دوربین مدار بسته یا دزد گیر اماکن کدوم یک از این دو امنیت بیشتری برای ما فراهم میکند.

سوالی که امروزه برای مصرف کننده پیش میاد اینکه دوربین مداربسته برای جلوگیری جرم و سرقت تاثیر بیشتری دارد یا دزد گیر اماکن .

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

دوربین مداربسته یا دزدگیر اماکن

همین حالا برای خرید با ما تماس بگیرید 

برای اینکه تشخیص بدهید کدام بهتره و الان دزدگیر اماکن  یا دوربین مداربسته بهتره تهیه کنیم . با نحوه کار کرد هر کدوم بیشتر آشنا بشیم. و اینکه دوربین مداربسته یا دزدگیر اماکن چه امکاناتی دارند.

نحوه عملکرد و امکانات دزدگیر اماکن چیست؟

دزدگیر اماکن به صورتی طراحی شده است .که در زمان هایی که دستگاه مرکزی فعال می باشد در  مکان هایی که در پیش فرض ممنوع شده است  چنانچه خطای رخ بدهد الارم میدهد.

الارم دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن به صورت های  اژیر صوتی تماس تلفن و حتی پیامک می باشد.حتی می توان در صورت نیاز در مکان های مد نظر شما می باشد الارم مخفی فغال نمود که به صورت پنهانی با یک پیامک یا تماس تلفنی به شما اطلاع بدهد.

امروزه دزدگیر اماکن فقط یه دزدگیر اماکن ساده نیست. بعضی از تولید کننده ها دزدگیر اماکن یه سری امکاناتی اضافه کردن که شما می توانید تجهیزات برقی را خاموش یا روشن کنید.

به وسیله نرم افزار اندورید یا IOS به شما این امکانات  را می دهد . در نرم افزار دزدگیر اماکن  شما می توانید هم خود دزدگیر اماکن خود را  را فعال یا غیر فعال کنید .هم میتوانید تجهیزات برقی کنترل کنید.

معمولا درب منزل یا چراغ های نما و پمپ های اب و غیره با توجه به نیاز شما می توان اجرا کرد.

در بعضی از مدل های شما می توانید صدا محیط بعد الارم دزدگیر بشنوید.

همین حالا برای خرید دزدگیر اماکن کلیک کن 

دوربین یا دزدگیر

نحوه عملکرد و امکانات دوربین مداربسته چیست ؟

دوربین مدار بسته جوری طراحی شده  است .تصاویر یک محل یا چند محل با توجه به نیاز و شما دوربین در اونجا قرار میدهیم. دستگاه dvr یا nvr  تصاویر محل یا محل هایی که دوربین درانجا قرار دارد.  به صورت زنده به ما نمایش میدهد .هم زمان ذخیره سازی تصاویر توسط دستگاه انجام می شود. زمانی که نیاز به بازدید تصاویر داشتیم. می توانیم از تصاویر ذخیره شده استفاده کنیم. مدت زمان ذخیره سازی بستگی به میزان کیفیت تصاویر و میزان فضا هارد که داخل دستگاه به صورت جداگانه قرار میگیرد دارد.

دوربین مداربسته به ما این قابلیت میدهد. که از راه دور با دست رسی به اینترنت می توانید هم به صورت زنده و تصاویر ضبط شده مشاهده کنیم. و حتی در گوشی خود ذخیره کنید.

بعضی از دوربین مداربسته این قابلیت هم دارن که به صورت جداگانه الارم بدهند . حتی می تواند از قابلیت هوشمند دوربین مداربسته تحت شبکه هم برای افزایش بهروی و کارایی دوربین مداربسته استفاده نمود.

همین حالا برای خرید دوربین مداربسته اقدام کن  

نصب دوربین مداربسته یزد

با توجه به توضیحات که در مطالب قبل داده شد. مشتریان یا مصرف کننده به در چند گروه هستن که با توجه به نیاز هاشون  و  اولویتها بهتون معرفی میکنم که دوربین مداربسته یا دزدگیر اماکن تهیه کنید .کمکی برای شما مصرف کننده عزیز باشد.

1-بانک ها و شرکت های مالی

در مورد بانک ها و شرکتها مالی  این گروه از مصرف کننده ها  قوانین بسیار سخت و جدی در مورد امنیت دارن و با بالاترین میزان استاندارها از دوربین مدابسته و دزدگیر اماکن استفاده میکنن.

2-شرکتها و کارخانه های بزرگ و متوسط ،پاساژهای تجاری و اداری بزرگ

برای این گروه دوربین مداربسته یا دزدگیر اماکن با توجه به نیاز و نوحه عملکرد این مجوعه ها  اولویت اول دوربین مداربسته می باشد. در بیشتر موارد به صورت 24ساعته فعال هستن .در صورت نبودن یا تعطیلی دارای یک یا چند نگهبان هستن. و اولویت برای این گروه کنترل بر تردد افراد و ماشین ها می باشد. این مصرف کننده ها برای کیفیت دوربین مدار بسته و تصاویر  خیلی اهمیت دارد. معمولا نیاز خاصی به دزدگیر ندارند.در صورت نیاز میتواند با دوربین مدار بسته آلارم  خاصی که نیاز دارن اون خدمات به مشتری ارایه داد.

3-فروشگاه متوسط و مفازه دارها ،شرکت های کوچک

اینکه این گروه از مصرف کننده ها باید از دوربین مداربسته و دزدکیر اماکن استفاده کنن

با استفاده از دوربین مداربسته و دزدگیر امنیت کاملی برای خود تهیه میکنن .

در این گروه چون هم تردد و نظارت افراد و ماشین ها دارای اهمیت می باشد و هم اینکه در مواقعی که تعطیل هستن در صورت ورد بدون اجازه نیاز هست به مدیر اون مجموعه اعلام بشه پس بهتره که از هر دو سیسیتم امنیتی استفاده بشود.

4-منازل شخصی

اینکه دوربین مداربسته یا دزدگیر اماکن برای منازل مسکونی کدوم بهتره

و کارابی بیشتری دارد .اگر محدودیت مالی ندارید حتما از هر دو سیسیتم استفاده کنید.اگر محدویت مالی دارین بهتره از دزدگیر اماکن استفاده کنید.

سوالات فنی خود را در شبکه های اجتماعی از ما بپرسید

مشاهده تصاویر