دوربین مداربسته داهوا در استان یزد

شرکت ایمن الکترونیک یاس ارایه دهنده محصولات و خدمات داهوا 

ایمن الکترونیک یاس طراح و مجرسی سیستم های حفاظتی و امنتی در استان یزد

تمام محصولات داهویا با گارانتی 2 سال بی قید شرط و 3 سال گارنتی تعمیر همچنین 10 سال خدمات پس از فروش و پشتیانی درکنار مشتریان عزیز هستیم. 

برای تامین نیاز های امنیتی بهره گیری از دوربین های مداربسته یک انتخاب هوشمندانه می باشد. این سیستم یک ناظر دائمی به شمار می رود و نصب آن در منزل و محل کار بسیار توصیه می شود چرا که کیفیت و عمر بسیار بالا و پشتیبانی دهنده محصولات داهوا توسط شرکت ایمن الکترونیک یاس به مشتریان خود می باشد.

یکی از برند های محبوب و با کیفیت دوربین مداربسته  در ایران  برند داهوا می باشد کمپانی دوربین داهوا سال هاست که در حوزه سیستم های امنیتی و حفاظتی مشغول به فعالیت می باشد و بهترین محصولات نظارت تصویری را رد اختیار مصرف کنندگان  قرار می دهد.داهوا تاکنون اختراعات زیادی را به ثبت رسانده و در جهان رتبه برتر محصولات امنیتی را به خود اختصاص داده است.

نمایندگی فروش و نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد شرکت ایمن الکترونیک یاس می باشد که با کادر مجرب و متخصص برای نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد فعالیت دارد.

نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد

مزایا خرید محصولات داهویا از شرکت ایمن الکترونیک یاس

تجربه، تخصص و تعهد

کارکنان و مدیران شرکت ایمن الکترونیک یاس به شما کمک میکند تا بهترین محصول با توجه به نیاز مشتری به شما معرفی شود.

تنوع محصولات داهویا بسیار زیاد می باشد و از همین شمت نیاز به کارشناس فنی دارید که بهترین محصول با توجه به نیاز شما و بودجه شما بهتون معرفی کند.

دوربین های مداربسته داهویا با گارنتی بی قید شرط

شرکت ایمن الکتورنیک یاس محصولات داهویا با گارانتی بی قید شرط 2 ساله به مشتریان خود ارایه میدهد.

گارانتی معتبر و با صالت یکی از مهم ترین مسله است،میتواند به مصرف کننده کمک کند تا با خیال راحت خرید خود را انجام دهد.

گارانتی بی قید شامل محصولات داهویا میشود که توسط کارکنان شرکت نصب و راه اندازی شود.

متاسفانه نصی سیستم های امنیتی توسط افرادی که مهارت وتخصص ندارد سبب اسیب به دوربین مداربسته می شود

3سال گارانتی

شرکت ایمن الکترونیک یاس تمام محصولات داهویا معرفی شده به مشتریان خود را در مجموع به مدت 5 سال گارانتی می کند.

چون هم از کیفیت محصولات و از کیفیت اجرا ونصب دوربین مداربسته داهوا توسط کارکنان خود به شما اطمینان میدهد.

 

.

نمایندگی داهوا در یزد
فروش و نصب و پشتیانی محصولات داهویا

10سال پشتیانی و خدمات پس از فروش

دوربین های مداربسته داهوا داریا 10 سال خدمات پس ازفروش و پشتیبانی فنی واموزشی توسط شرکت ایمن  الکترونیک یاس یه مشتریان خود ارایه میدهد

پشتیبانی و سرویس نگه داری دوربین مداربسته داری اهمیت بسیار زیادی می باشد.

شرکت ایمن الکترونیک یاس به موضوع خدمات پس از فروش و سرویس نگه داری سیستم های امنیتی به طور جدی پیگیر می باشد،و رضایت مشتریان خود در این مورد به  دست اورده است.

 

مزایا نصب دوربین مداربسته داهویا توسط شرکت ایمن الکترونیک یاس

سرعت و کیفیت هنگام نصب دوربین داربسته داهوا

شرکت ایمن الکترونیک یاس با توجه به اینکه به صورت تخصصی یک شرکت پیمانکار در 

زمینه نصب دوربین مداربسته داهویا می باشد،دارای کارکنان اموزش دیده و با تجربه در این زمینه میباشد،همین امر سبب میشودکه هنگام نصب دوربین مداربسته تحت شبکه 

با بلاترین سرعت و کیفیت پروژه ای خود را به پایان برساند

داشتن تخصص و دانش مورد نیاز جهت نصب دوربین مداربسته تحت شبکه داهویا

دوربین مدابسته داهوا یکی مزایایی که دارد جهت نصب و راه اندازی ان نیاز به دانش و تخصص می باشد.شما می تواند با خیال اسوده از دانش و تخصص ما جهت استفاده بهینه از محصولات دوربین مداربسته داهویا استفاده نمایید 

نتصویر داهوا

 

 

نصب دوربین مداربسته در بستر فیبر نوری 

امروزه با توجه به افزایش کفیت دوربین مداربسته و توسعه کسب کارهای نیاز جدی به بستر فیبر نوری جهت استفاده از سیستم با کیفیت دوبین داربسته داهویا می باشد.

شرکت ایمن الکترونیک یاس توانایی و انش و تخصص را اندازی بستر مناسب برای استفاده از شبکه داخلی و دوربین مداربسته تحت شبکه دارد.که این امر به شما کمک میکند تا با کمترین زمان و بالاترین سرعت نیاز خود برطرف کنید 

نصب دوربین داربسته در بستر رادیو میکروتیک

امروزه در بعضی از شرایط خاص و بودن یک سری محدویت های که یک سری پروزه های وجود داد کابل کشی فیبر نوی برای مسیر های که بین جاده ای و یا هزینه خیلی بالا حفاری جهت عبور کابل فیبر نوری با عدم نیاز به پهنای باند بسیار زیاد با استفاده انتن های میکروتیک انتقال تصاویر و یا دیتا هیا شبکه یک مجموعه میتوان انجام داد.

شرکت ایمن الکترونیک یاس توانای انجام این کار را دارد

 

بررسی برند دوربین مداربسته داهوا

یکی از بهترین برند دوربین مدار بسته، برند داهوا است که ساخت کشور چین می باشد. این برند دوربین مدار بسته دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیار زیادی است و به همین خاطر توانسته است محبوبیت بسیار زیادی را در میان طرفداران خود پیدا کند. شرکت داهوا برای هر کاربردی یک محصول مشخصی تولید کرده است، به این صورت که محصولات آن از فناوری های ساده‌تر گرفته تا فناوری های پیشرفته تر با قیمت های رقابتی به بازار تولید عرضه شده است.

کیفیت دوربین مدار بسته داهوا: کیفیت دوربین مداربسته ی داهوا یکی از ویژگی های بارز آن می باشد که موجب ثبت تصاویر با کیفیت و رزولوشن بالا می شود. کیفیت تصویر در دوربین های مدار بسته به نام مگاپیکسل بیان می شود و هر اندازه عدد مگا پیکسل برای یک دوربین بیشتر باشد، کیفیت تصویر برداری دوربین بهتر می شود. البته در کیفیت بهترین برند دوربین مدار بسته، علاوه بر واحد مگا پیکسل، معیارهای دیگر همچون سنسور تصویر، چیپ ها، قابلیت های نرم افزاری و … تاثیر گذار هستند.

مشخصات فنی دوربین داهوا: در دوربین مدار بسته ی داهوا  از تکنولوژی روز دنیا در ارائه ی خدمات و راهکارهای هوشمند مبتنی بر ویدیو استفاده شده است. هر کدام از دوربین های مدار بسته ی داهوا دارای  رزولوشن خاصی هستند و رزولوشن آن بین 1 تا 8 مگاپیکسل متغیر می باشند. فناوری های به کار رفته شده در بهترین برند دوربین مدار بسته ی داهوا شامل فناوری های زیر می باشند:

1-فناوری پردازش تصویر

2-فناوری تعبیه شده هوشمند

3-ذخیره سازی ابری

4-فناوری شبکه

5-فناوری ضد سرقت

دید در شب رنگی داهوا: دوربین های مدار بسته ی داهوا از نظر سخت افزاری و نرم افزاری مجهز به حسگرهای دو گانه و نرم افزار های پیشرفته شده اند. به این صورت که، اگر از این دوربین ها در مکانی که چراغ خاموش است استفاده شود، دوربین می تواند تصویر برداری رنگی را با کیفیت بالا انجام دهد.

ایمن الکترونیک یاس نمایندگی فروش داهوا و نمایندگی نصب داهوا در یزد می باشد .

مکان مناسب نصب دوربین مداربسته داهوا

اگر محل قرار گرفتن دوربین ها صحیح نباشد،امنیت منزل یا محل کار شما به خطر می افتد. پس از انتخاب مکان مناسب برای نصب دوربین مداربسته داهوا حائز اهمیت است.

معمولا  تکنسین های نصب ،نقاط  کلیدی و دور از دسترس را انتخاب میکنند.  دوربین های مداربسته داهوا را باید در بالاترین نقطه ممکن قراردهید ،تا تصاویر  واضح و گسترده تری دریافت کنید. در مورد بعدی آموزش نصب دوربین مداربسته داهوا ،قرار دادن دوربین های مداربسته دور از نور مستقیم خورشید است. چرا که انجام این کار سبب تارو بی کیفیت شدن تصاویر می گردد.

در فضا های باز این دوربین نظارتی را زیر یک محافظ بگذارید .دقت داشته باشید دوربین  را جایی نصب بکنید که به حریم خصوصی دیگران تجاوز نشود.

از جمله  مکان های مناسب برای نصب سیستم دوربین های مداربسته داهوا،محیط های صنعتی  ودفاتر اداری،مجتمع مسکونی،درب های ورود و خروج بهترین مکان برای دوربین های مداربسته می باشند.

درب های ورود و خروج و پنجرها بهترین مکان برای نصب دوربین های مداربسته می باشند.

خرید و نصب  دوربین مداربسته داهوا 

چرا دوربین مداربسته داهوا تهیه کنم؟

کیفیت 

طول عمر بسیار بالا 

گارانتی که توسط شرکت ایمن الکتورنیک ارایه میشود

قیمت مناسب 

قابلیت به روز رسانی محصولات با توجه پیشرفت روز افزون محصول 

کادر نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد

مهندس منشادی - کادر فروش نمایندگی داهوا در یزد

محمد دهقان منشادی
مدیر مجموعه

نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد

محمد حسین ضرابیه
کارشناس نصب

لطفی

محمد مهدی فاطمی
کارشناس نصب

کامران صالحی نصب
کارشناس نصب

# نصاب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # خدمات نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # پشتبانی از ذوربین مداربسته داهوا در یزد # نمایندگی نصب داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # انجام خدمات دوربین مداربسته داهوا در یزد # پشتبانی از دوربین مداربسته داهوا # خدمات پس از فروش داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # مشاوره نصب دوربین مداربسته در یزد # شرکت گارانتی محصولات داهوا در یزد # نمونه کار اجرایی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # اجرا پرژوه نصب دوربین مداربسته با برند داهوا در یزد # کار اجرای نصب دوربین مداربسته با برند داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته میکروفون دار داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا مدل دید در شب در یزد # راه اندازی دوربین مداربسته داهوا در یزد # کارشناسی اجرا و نصب دوربین مداربسته داهوا  در یزد  # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نصب دوربین داهوا # نصب و راه اندازی دوربین داهوا در یزد با بستر فیبر نوری # آموزش راه اندازی داهوا