نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد

برای تامین نیاز های امنیتی بهره گیری از دوربین های مداربسته یک انتخاب هوشمندانه می باشد. این سیستم یک ناظر دائمی به شمار می رود و نصب آن در منزل و محل کار بسیار توصیه می شود چرا که امنیت را تامین میکند.

 قبل از تهیه و راه اندازی دوربین مداربسته باید مواردی را در  نظر داشته باشید تا نتایج رضایت بخشی دریافت کنید. یکی از موارد که بسیار حائزه اهمیت است نصب دوربین می باشد . نکته جالب توجه اینجاست شما حتی اگه بهترین دوربین مداربسته را از نظر کیفیت تهیه کنید اما نصب آن را به صورت اصولی و استاندار رعایت نکنید آن نتیجه دلخواه را نخواهید گرفت.

یکی از برند های محبوب و با کیفیت دوربین مداربسته  در ایران  برند داهوا می باشد کمپانی دوربین داهوا سال هاست که در حوزه سیستم های امنیتی و حفاظتی مشغول به فعالیت می باشد و بهترین محصولات نظارت تصویری را رد اختیار مصرف کنندگان  قرار می دهد.داهوا تاکنون اختراعات زیادی را به ثبت رسانده و در جهان رتبه برتر محصولات امنیتی را به خود اختصاص داده است.

نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد شرکت ایمن الکترونیک یاس می باشد که با کادر مجرب و متخصص برای نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد فعالیت دارد و شما می توانید   بهترین خدمات دوربین داهوا  همراه با گارانتی  محصولات داهوا و پشتیبانی داهوا    را از کادر نصب بخواهید.

نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد

کادر نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد

مهندس منشادی - کادر فروش نمایندگی داهوا در یزد

محمد دهقان منشادی
مدیر مجموعه

نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد

محمد حسین ضرابیه
کارشناس نصب

لطفی

محمد مهدی فاطمی
کارشناس نصب

کامران صالحی نصب
کارشناس نصب

اقدامات لازم پیش از نصب دوربین مداربسته داهوا

قبل از راه اندازی سیستم امنیتی، باید اقداماتی صورت گیرد ، تا کار به خوبی پیش رود. اقدامات قبل از نصب شامل موارد ذیل است :

توجه به تعداد دوربین داهوا مورد نیاز 

برای تشخیص تعداد دوربین ها برای هر پروژه باید حتما از محل اجرا  بازدید به عمل بیایید برای هماهنگی بازدید می توانید با شماره 03536242475 با شرکت ایمن الکترونیک یاس در تماس باشد .

مهم ترین آیتم برای تشخیص تعداد دوربین  وسعت ناحیه ای که قرار است تحت نظارت قرار بگیرد ، تعداد دوربین ها مشخص میگردد .

جهت برقراری امنیت کامل ، با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید تا تعداد آنها  را تعیین کند . خودتان هم می توانید به طور تقریبی تعداد دوربین ها را حدس بزنید ، اما در نهایت برای بهره برداری بهتر است  تصمیم گیری را به متخصص این کار بسپارید.

جانمایی دوربی مداربسته داهوا 

برای اینکه در پروژه دوربین مداربسته بالاترین بازدهی را داشته باشیم باید جانمایی های دوربین به درستی مشخص شود تا کم ترین نقطه کور را داشته باشیم .

انتخاب برند دوربین مداربسته و مدل آن

شاید برای شما انتخاب برند دوربین مداربسته سخت باشد با توجه با اینکه تعداد برندهای موجود در بازار زیاد می باشد .

در سال 2022 لیست 10 برند های دوربین مداربسته به عنوان بهترین برند دوربین مداربسته اعلام گردید:

  1. برند دوربین مداربسته داهوا
  2. برند دوربین مداربسته تیاندی
  3. برند دوربین مداربسته برایتون
  4. برند دوربین مداربسته هایک ویژن
  5. برند دوربین مدار بسته یونی ویو
  6. برند دوربین مداربسته سونی
  7. برند دوربین مداربسته اکسیس
  8. برند دوربین مداربسته بوش
  9. برند دوربین مداربسته آویجیلون
  10. برند دوربین مداربسته برند هایلوک

بعد از انتخاب کردن برند دوربین مداربسته می توانید بر اساس شرایط محیط نوع و مدل دوربین را انتخاب کنیم .

نمایندگی داهوا در یزد
نمایندگی داهوا در یزد

منبع تغذیه موردنیاز جهت نصب دوربین های مدار بسته

قطعی برق همیشه و در همه جا وجود دارد ، پس اهمیت دادن به این موضوع بسیار ضروریست . استفاده از یک منبع تغذیه مناسب نظارت بی وقفه را تضمین میکند . افزون بر منبع تغذیه ثابت ، استفاده از یک پشتیان برق قابل اطمینان از اقدامات مهم قبل از راه اندازی سیستم امنیتی می باشد.

تصمیم گیری درباره نحوه مشاهده تصاویر دوربین های داهوا

موضوعی که باید به آن توجه ویژه ای نشان دهید،این است که شما میخواهید  چگونه سیستم خود را رصد کنید؟

منظور همان بحث انتقال تصویر می باشد اگر قصد  دارید با ستفاده از اینترنت این کار را انجام دهید ،تهیه کابل اترنت خیلی اهمیت دارد . این کابل تمام دیتاها را به راحتی انتقال می دهند . دریافت  آدرس  جهت ضبط ویدئوی دیجیتال این امکان را برای بررسی و ضبط آسان فراهم می کند.

  سالم بودن تجهیزات

شما باید قبل از نصب از سالم بودن تجهیزات مانند دوربین ها، فیش ها، کابل ها و دستگاه dvr اطمینان حاصل کنید.

مراحل نصب دوربین مداربسته داهوا

پس از اماده سازی فضا نوبت به راه اندازی و  نصب دوربین مداربسته داهوا می رسد . روش کار گذاری این سیستم نیاز به کمک حرفه ای و مهندسی دقیق توسط آن ها دارد. که یم توانید جهت هماهنگی برای نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد با ما در تماس باشید .

نصب دوربین مداربسته داهوا به  دو صورت امکان پذیر است.

نوع  بیسیم آن که در فضاهای کوچک  کار گذاشته می شود . نوع دیگر آن هم نیاز به کابل کشی دارد و با  استفاده از تجهیزات مربوطه ، سیم کشی ها و حفرهای ایجاد شده را مخفی می کنند.قبل از نصب دوربین مداربسته داهوا باید توجه به اهداف خود، نقشه دقیقی جهت محل قرا گرفتن دوربین ها ترسیم نمایید. با کوتاه تر شدن طراحی نقشه ها فاصله سیم کشی تا منبع تغذیه و dvr میگردد.

تصویر داهوا
نصب دوربین های داهوا با گارانتی در یزد. نصب با کیفیت دوربین های داهوا در یزد نصب دوربین داهوا و نمایندگی نصب در یزد

زاویه دید استاندارد سیستم مداربسته برای ارائه تصویر مناسب ، 90 درجه می باشد،به طوریکه اگر دوربین گوشه مربعیشکل اتاق قرار بگیرد،کل فضا را پوشش می دهد. برای آموزش نصب باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

مرحله 1 نصب دوربین مداربسته داهوا 

انتخاب نوع دوربین در مراحل نصب بسیار تاثیر گذار است. مدل وای فای  و باتری خور انعطاف پذیری و نصب آسان تری دارد. اگر نوع وایرلس آن را تهیه نمایید، نیاز به سیم کشی و ایجاد حفره ندارد. انتخاب نوع محصول امنیتی بستگی به اهداف شما و مکان مورد نظرتات دارد.

مرحله 2 نصب دوربین مداربسته داهوا 

جهت هزینه کمتر باید تعدا دوربین ها به حداقل برسد.این امر بستگی به محل قرارگیری آن ها دارد. انتخاب مکان مناسب برای نصب،کارایی سیستم و امنیت را بالا می برد،همچنین در هزینه ها صرفه جویی می شود. پس در قسمتی اقدام به نصب کاور و پایه دوربین کنید که همه ی فضا رااشغال کند.

مرحله 3 نصب دوربین مداربسته داهوا

دراین مرحله ابزارهای مورد نیازتان را آماده کنید،شما جهت نصب و راه اندازی سیستم امنیتی نیاز به پیچ،قلاب،دریل برقی و… دارید. پک های کامل دوربین مداربسته به دلیل مجوز بودن آلات به سهولت قابل نصب می باشند.

مرحله 4 نصب دوربین مداربسته داهوا

برای نصب نمونه بی سیم یا وایرلس ابتدا تنظیمات آن را بررسی کنید.جهت نصب دوربین مدار بسته داهوا باید حفره ایجاد شده باشد،تا پایه و کاور را جای گذاری کنید.

مرحله 5 نصب دوربین مداربسته داهوا

کابل کشی از جمله مهم ترین مرحله کابل کشی میباشد.استفاده از نقشه سیم کشی موجب کوتاه تر شدن مسیر و صرفه جویی در هزینه های نهایی می شود. با توجه به نقشه در این مرحله داکت کشی ،عبور سیم ها انجام میگیرد. کابل های دوربین از دو سیم مجزا تشکیل شده اند که یکی برای منبع تغذیه مد نظر گرفته می شود.لازم است تا برای تمامی کابل ها یک منبع تغذیه در نظر گرفته شود. و دیگری به   متصل میشود. پس از اتمام سیم کشی  میتوانید سیستم را روشن و تست کنید.

همانطور که میدانیم ، باتوجه به گستردگی و تنوع محصولات  ، میتوانید با مراجعه به سایت ما جهت انجام خدمات دوربین مداربسته داهوا در یزد ، مشاوره نصب دوربین مداربسته داهوا بگیرید.

شرکت ایمن الکترونیک یاس به عنوان نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا ، اماده انجام خدمات  با گارانتی و پشتیبانی در زمینه دوربین مداربسته داهوا در یزد می باشد.

بررسی برند دوربین مداربسته داهوا

یکی از بهترین برند دوربین مدار بسته، برند داهوا است که ساخت کشور چین می باشد. این برند دوربین مدار بسته دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیار زیادی است و به همین خاطر توانسته است محبوبیت بسیار زیادی را در میان طرفداران خود پیدا کند. شرکت داهوا برای هر کاربردی یک محصول مشخصی تولید کرده است، به این صورت که محصولات آن از فناوری های ساده‌تر گرفته تا فناوری های پیشرفته تر با قیمت های رقابتی به بازار تولید عرضه شده است.

کیفیت دوربین مدار بسته داهوا: کیفیت دوربین مداربسته ی داهوا یکی از ویژگی های بارز آن می باشد که موجب ثبت تصاویر با کیفیت و رزولوشن بالا می شود. کیفیت تصویر در دوربین های مدار بسته به نام مگاپیکسل بیان می شود و هر اندازه عدد مگا پیکسل برای یک دوربین بیشتر باشد، کیفیت تصویر برداری دوربین بهتر می شود. البته در کیفیت بهترین برند دوربین مدار بسته، علاوه بر واحد مگا پیکسل، معیارهای دیگر همچون سنسور تصویر، چیپ ها، قابلیت های نرم افزاری و … تاثیر گذار هستند.

مشخصات فنی دوربین داهوا: در دوربین مدار بسته ی داهوا  از تکنولوژی روز دنیا در ارائه ی خدمات و راهکارهای هوشمند مبتنی بر ویدیو استفاده شده است. هر کدام از دوربین های مدار بسته ی داهوا دارای  رزولوشن خاصی هستند و رزولوشن آن بین 1 تا 8 مگاپیکسل متغیر می باشند. فناوری های به کار رفته شده در بهترین برند دوربین مدار بسته ی داهوا شامل فناوری های زیر می باشند:

1-فناوری پردازش تصویر

2-فناوری تعبیه شده هوشمند

3-ذخیره سازی ابری

4-فناوری شبکه

5-فناوری ضد سرقت

دید در شب رنگی داهوا: دوربین های مدار بسته ی داهوا از نظر سخت افزاری و نرم افزاری مجهز به حسگرهای دو گانه و نرم افزار های پیشرفته شده اند. به این صورت که، اگر از این دوربین ها در مکانی که چراغ خاموش است استفاده شود، دوربین می تواند تصویر برداری رنگی را با کیفیت بالا انجام دهد.

ایمن الکترونیک یاس نمایندگی فروش داهوا و نمایندگی نصب داهوا در یزد می باشد .

مکان مناسب نصب دوربین مداربسته داهوا

اگر محل قرار گرفتن دوربین ها صحیح نباشد،امنیت منزل یا محل کار شما به خطر می افتد. پس از انتخاب مکان مناسب برای نصب دوربین مداربسته داهوا حائز اهمیت است.

معمولا  تکنسین های نصب ،نقاط  کلیدی و دور از دسترس را انتخاب میکنند.  دوربین های مداربسته داهوا را باید در بالاترین نقطه ممکن قراردهید ،تا تصاویر  واضح و گسترده تری دریافت کنید. در مورد بعدی آموزش نصب دوربین مداربسته داهوا ،قرار دادن دوربین های مداربسته دور از نور مستقیم خورشید است. چرا که انجام این کار سبب تارو بی کیفیت شدن تصاویر می گردد.

در فضا های باز این دوربین نظارتی را زیر یک محافظ بگذارید .دقت داشته باشید دوربین  را جایی نصب بکنید که به حریم خصوصی دیگران تجاوز نشود.

از جمله  مکان های مناسب برای نصب سیستم دوربین های مداربسته داهوا،محیط های صنعتی  ودفاتر اداری،مجتمع مسکونی،درب های ورود و خروج بهترین مکان برای دوربین های مداربسته می باشند.

درب های ورود و خروج و پنجرها بهترین مکان برای نصب دوربین های مداربسته می باشند.

نصب دوربین مداربسته داهوا در خانه

چرا دوربین مداربسته در خانه نصب کنیم؟ جهت جلوگیری از جرم برای آرامش خاطر شما و عزیزانتان یکی از دلالیل آن می باشد. بنابراین دوربین ها در فضاهای ورودی وخروجی و پنجره های خانه بهرین مکان هستند.

# نصاب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # خدمات نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # پشتبانی از ذوربین مداربسته داهوا در یزد # نمایندگی نصب داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نمایندگی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # انجام خدمات دوربین مداربسته داهوا در یزد # پشتبانی از دوربین مداربسته داهوا # خدمات پس از فروش داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # مشاوره نصب دوربین مداربسته در یزد # شرکت گارانتی محصولات داهوا در یزد # نمونه کار اجرایی نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # اجرا پرژوه نصب دوربین مداربسته با برند داهوا در یزد # کار اجرای نصب دوربین مداربسته با برند داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته میکروفون دار داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نصب دوربین مداربسته داهوا مدل دید در شب در یزد # راه اندازی دوربین مداربسته داهوا در یزد # کارشناسی اجرا و نصب دوربین مداربسته داهوا  در یزد  # نصب دوربین مداربسته داهوا در یزد # نصب دوربین داهوا # نصب و راه اندازی دوربین داهوا در یزد با بستر فیبر نوری # آموزش راه اندازی داهوا