هایک ویژن

دوربین های مداربسته با برند هایک ویژن 

درباره هایک ویژن چقدر آشنایی دارید شاید بخواهید بدانید به طور کلی هایک ویژن چیست و بیشتر با آن آشنا شوید. در این مطلب پیرامون همین موضوع بیشتر می خوانید: هایک ویژن (Hikvision) یک شرکت چینی فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های حفاظتی دنیا است. تخصص اصلی هایک ویژن تولید تجهیزات مرتبط با نظارت تصویری (دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته) است. هایک ویژن کار خود را از سال 2001 آغاز کرد و توانسته بخش بزرگی از سهم بازار تجهیزات حفاظتی دنیا را از آن خود کند.

ادامه مطلب
تفاوت ip با ahd

مقایسه دوربین مداربسته تحت شبکه با آنالوگ

 خرید دوربین مداربسته که یکی از ملزمات مهم برای حفظ امنیت و کنترل می باشد با توجه به انواع دوربین های داخل بازار ، انتخاب که کدام دوربین مداربسته را بخرید کار راحتی نمی باشد. دسته بندی های مختلفی برای دوربین مداربسته در بازار وجود دارد که یکی از این دسته بندی ها عبارت است از:

  1.  دوربین مداربسته تحت شبکه IP
  2.  دوربین مداربسته آنالوگ AHD

در این مقاله به صورت ساده تفاوت دوربین مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه  بیان شده است تا شما بتوانید به راحتی تصمیم خود را بگیرید که دوربین مداربسته تحت شبکه IP  یا دوربین مداربسته AHD خرید کنید.

ادامه مطلب
دوربین مداربسته یا دزدگیر اماکن

دوربین های مداربسته یا دزدگیر

تصمیم داریم در این  مطلب یک بار برای همیشه به این سوال پاسخ بدیم که دوربین مدار بسته یا دزد گیر اماکن کدوم یک از این دو امنیت بیشتری برای ما فراهم می کند.

سوالی که امروزه برای مصرف کننده پیش میاد اینکه دوربین مداربسته برای جلوگیری جرم و سرقت تاثیر بیشتری دارد یا دزد گیر اماکن ؟

ادامه مطلب